Ta strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przedlądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich uzycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Co oferujemy?

01.

Explainer video

02.

Animacje 2D

03.

Animacje do social mediów

04.

Animacje na eventy

Jeśli potrzebujesz pomocy przy realizacji projektu - napisz do nas!

Nasze realizacje

Jak wygląda proces tworzenia animacji?

Krok 01

Brief

Poznanie potrzeb i oczekiwań klienta przez dobry brief jest kluczowe dla sukcesu projektu. Dokładnie realizujemy plany klientów, którzy wiedzą czego chcą, a także pomagamy i doradzamy właściwe rozwiązania dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

Krok 02

Scenariusz

Zbieramy pomysły, które najlepiej pasują do Twojego biznesu i celu, jaki pragniesz osiągnąć. Ustalamy wspólnie kierunek narracji oraz harmonogram pracy. Możemy wtedy przystąpić do przygotowania koncepcji artystycznej, skryptu oraz scenariusza animacji.

Krok 03

Storyboard

Po akceptacji scenariusza przez klienta tworzymy storyboard, czyli obrazki i szkice przedstawiające opisane w scenariuszu sceny. Ustalany jest wówczas ostateczny styl, design animacji, a następnie opracowywane są grafiki.

Krok 04

Animacja

Nasz zespół animatorów rozpoczyna pracę nad animacją poszczególnych scen, a projekt zaczyna się urzeczywistniać. Tworzy się ruchomy obraz zgodny z przyjętym scenariuszem i narracją.

Krok 05

Postprodukcja

Dobieramy odpowiednią muzykę oraz udźwiękowienie i, w razie potrzeby, dogrywamy głos lektorski w wybranym języku. Po akceptacji renderujemy animację w określonych formatach i przekazujemy ją klientowi.

Zaufali nam